IZOLACJE Z WEŁNY SKALNEJ

- ROCKWOOL niepalne izolacje
Ze względu na duże zagrożenie pożarowe i wybuchowe efektywna izolacja ogniowa jest niezwykle ważna w sektorze stoczniowym. Wielu armatorów i duża ilość spółek wydobywczych stosuje produkty ROCKWOOL, ponieważ są one nie tylko niepalne, ale także stanowią doskonałą izolację termiczną. 

- PAROC
Grupa PAROC uczestniczy w zrównoważonym rozwoju poprzez tworzenie efektywnych rozwiązań energetycznych. Oferuje szeroki zakres produktów i rozwiązań izolacyjnych dla wszystkich rodzajów budynków, zastosowań akustycznych i HVAC, procesów przemysłowych i stoczniowych.

- ISOVER
ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint- Gobain. Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.

IZOLACJE CERAMICZNE

- MORGAN Advanced Materials
Morgan Thermal Ceramics  dostarcza materiały izolacyjne z włókien ceramicznych, ceramiki ogniotrwałej lub biernej ochrony przeciwpożarowej. Firma ma na swoim koncie osiągnięcia w różnych gałęziach przemysłu. MTC produkuje materiały izolacyjne w zakresie temperatur od 500 ° C do 1600 ° C.

AKCESORIA MONTAŻOWE

- Szpilki

- Klipsy

- Taśmy montażowe

- Tkaniny i folie

- Zgrzewarki